...autokemp bez povodní a záplav

 

 

VÍTEJTE V AUTOKEMPU JINDŘIŠ V JIŽNÍCH ČECHÁCH

 

 

Srdečně Vás zveme do rodinného kempu Jindřiš, který najdete ve stejnojmenné obci ležící pouhé 3 km od Jindřichova Hradce.

Kemp naleznete v regionu Jižní Čechy, na rozhraní turistické oblasti Jindřichohradecko – Česká Kanada.
Najdete zde vše, co nabízejí Jižní Čechy – klid, koupání, rybaření, cyklistiku.

 

 

 

 

U nás najdete klid, pohodlí a čerstvý vzduch. Máme vždy posečený trávník, spoustu květin, keřů a stromů, které Vám zajistí stín.
Sociály jsou několikrát denně uklízeny, takže jsou vždy perfektně čisté a teplá voda teče po celý den. 

 

Kemp leží na konci vesnice, je obklopen loukami, pastvinami a lesy a nabízí nádherné výhledy na okolní přírodu i vesnici. Uvidíte od nás i projíždějící parní vlak, který má ve vsi zastávku.

 

Krátkou procházkou dojdete k našemu soukromému rybníčku s čistou vodou, ve kterém se můžete vykoupat. Rybník má sečenou hráz, udržovanou loučku u lesa a díky pohodlnému přístupu do vody ho využijí i ti nejmenší návštěvníci. Další možností je 8ha zatopený pískový lom na konci vsi.

 

 

fotogalerie kempu

 

 

Prohlédněte si, jak to u nás vypadá na živo!

 

Kam vyrazit s rodinou nebo přáteli na výlet? 

Navštivte Jindřichův Hradec s třetím největším hradem a zámkem v ČR, tamní muzeum s Krýzovými jesličkami, projděte Jindřišské údolí s Jindrovou naučnou stezkou.

Svezte se parním vláčkem do Nové Bystřice a navštivte muzeum veteránů.

Zajeďte se podívat na pohádkový zámek Červená Lhota, zámek Stráž nad Nežárkou s expozicí Emy Destinnové, zříceninu hradu Landštejn a nedalekou bizoní farmu.

Udělejte si výlet do Slavonic, města na pomezí tří států, nasajte lázeňskou atmosféru v Třeboni nebo navštivte Telč, město zapsané v seznamu UNESCO. 

 

Kemp je svou dostupností a dobrými podmínkami ideálním místem na prožití příjemné, klidné dovolené pro jakoukoliv věkovou skupinu návštěvníků.

 

 

Spolufinancováno z dotačních prostředků Jihočeského kraje. 

Kontakty

 

 

Zavřít

 

 

 

Vítáme Vás, sezónu 2024 jsme již zahájili.

 

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout