VYBAVENÍ KEMPU

 

 

 

ubytování ve vlastních stanech a v karavanech,

PRO PŘÍJEZD S VLASTNÍM STANEM NEBO KARAVANEM NENÍ REZERVACE FORMOU ZÁLOHY NUTNÁ

připojení na elektrický proud

kiosek se základními potravinami

dvě vybavené kuchyňky - ledničky, varné desky, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, dřezy, pračka, pitná voda ( z důvodu prevence šíření COVID-19 není kuchyňka vybavena nádobím)

sprchové kouty s teplou a studenou vodou, splachovací WC v nové zděné budově

příjezd po asfaltové cestě až na místo pobytu

wi-fi připojení po celém kempu

 

 

 

 

 

PROVOZNÍ ŘÁD

Snažíme se dělat maximum pro to, abyste byli v našem kempu spokojeni. Zároveň je však třeba, aby se každý z Vás řídil určitými pravidly, která jsou pro všechny hosty závazná a o jejichž dodržování vás žádáme.

1. PO VSTUPU DO KEMPU JSOU VŠECHNY OSOBY POVINNY SE NEPRODLENĚ HLÁSIT NA RECEPCI. Návštěvy jsou povoleny pouze po předchozím souhlasu provozovatele. V areálu kempu je možné ubytovat občana, který se řádně přihlásí k pobytu předložením občanského průkaz, cestovního pasu či jiného dokladu totožnosti. Za ubytování a poskytnuté služby je host povinen uhradit ceny v souladu s platným ceníkem.

2. VSTUP A UŽÍVÁNÍ KEMPU, VČETNĚ KIOSKU, JE POVOLENO POUZE UBYTOVANÝM HOSTŮM a dále hostům, kteří nejsou bacilonosiči nebo postiženi infekčními nemocemi, ani jim nebyl nařízen zvýšený zdravotní dozor nebo karanténa.

3. Návštěvník bude umístěn dle pokynů provozovatele. Provozovatel může ve zvláštních případech přidělit hostu ubytování, které se v podstatě neodchyluje od objednávky, i když objednávku závazně potvrdil. Provozovatel ukáže hostům místo pro stavění stanů a karavanů. Host je povinen respektovat zákaz stavění stanů mimo vyhrazená místa pro stany či karavany. Ohraničování stanů příkopem není dovoleno.

4. Kempovací místa je nutné opustit do 12:00 posledního dne pobytu. Nedodrží-li host tuto lhůtu, je ubytovatel oprávněn účtovat cenu ubytování i za další den.

5. Zákaz vstupu se psy, s bicykly, skútry a motocykly pod pergoly a do sociálních zařízení, zákaz míčových her tamtéž. Bicykly ani motocykly není povoleno opírat o stavby.

6. Ve společných lednicích v kuchyňce je zakázáno ukládat veškeré nápoje (včetně alkoholických), lednice slouží výhradně k ukládání potravin..

7. V době od 22:00 do 7:00 platí v celém areálu kempu noční klid. Důrazně Vás žádáme o zdržení se jakýchkoliv projevů, které by tento klid narušovaly. Rušení nočního klidu je důvodem k ukončení pobytu, a to bez náhrady. Věříme ve Vaši ohleduplnost. Předejděme problémům, u kterých by musela asistovat policie.

8. Za případné škody způsobené na zařízení a majetku Autocampu odpovídá host dle platných předpisů a je povinen tyto škody nahradit v plné výši.

9. Kemp neodpovídá za škody vzniklé na majetku klienta a neručí za ztrátu či odcizení osobních věcí, prfoto si, prosím, vše zamykejte.

10. Z bezpečnostních důvodů není dovoleno nechávat děti do 10 let v prostorách kempu bez dozoru. Z důvodu dodržování pořádku a čistoty také není žádoucí, aby děti používaly sociální a hygienické zařízení bez doprovodu rodičů.

11. Rozdělávání otevřeného ohně je v celém areálu kempu přísně zakázáno. Rozdělávat oheň je povoleno pouze na místech k tomu určených a označených. Používání vlastních grilů je povoleno.

12. Při bouřkách a jejich průvodních jevech opusťte prostor pod vzrostlými stromy. Kemp neodpovídá za škody vzniklé na majetku či na zdraví.

13. V areálu kempu je zákaz volného pobíhání psů, pes musí být na vodítku. Psí exkrementy je majitel psa povinen uklidit.

14. Jízda autem je povolena pouze pro příjezd a odjezd z kempu. Projíždění, používání zvukových signálů a ponechávání motorů v běhu bezdůvodně není dovoleno.

15. V průběhu pobytu jsou všichni návštěvníci povinni se řídit provozním řádem. Při hrubém porušení řádu může být návštěvník vykázán z areálu kempu bez nároku vrácení finančních prostředků uhrazených za pobyt. Za hrubé porušení se považuje zejména: ničení majetku, rušení nočního klidu, rušení ostatních návštěvníků kempu. 

 

 

Kontakty

 

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím